Leden ve třídě ZŠS III.

LEDEN byl první měsíc nového roku. Odpočatí po vánočních prázdninách jsme se sešli zase ve škole a hned jsme se dali do práce. Pilně jsme se učili, výtvarně tvořili a chodili jsme i na vycházky. Měli jsme čtyři třídní projekty. Byly to - „Nový rok“, „Den obnovy čs. státu“, „Tři králové“ a „Jan Palach“. Všechny byly zajímavé a něco nového jsme se vždy dozvěděli. Na konci ledna nás pak čekalo zhodnocení naší práce v podobě výpisu pololetního vysvědčení.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková